{module_contentholder, name="lis16_U248826_BP_infinity"}
{module_contentholder, name="lis16_U248827_BP_infinity"}
{module_contentholder, name="lis16_U248828_BP_infinity"}
{module_contentholder, name="lis16_U248829_BP_infinity"}

Zimno, zimniej – sprawdź za darmo swój akumulator w akcji Centra Mocy…

Ostatnie przymrozki przyniosły niemiłe zaskoczenie wielu kierowcom. Pamiętam, że rok temu w październiku chodziło się jeszcze w krótkich spodenkach, a i w listopadzie było przyjemnie. W tym roku już pierwszy i drugi tydzień listopada przyniósł ochłodzenie. Skoro już jesienią pojawiły się przymrozki, to pewnie za chwilę czeka nas znaczne obniżenie temperatur. Warto sprawdzić, czy z naszymi akumulatorami wszystko jest ok, bo one zimy nie lubią.

Nie wchodząc w techniczne szczegóły – mróz nie jest przyjacielem akumulatorów, a problem z odpaleniem samochodu pojawia się często właśnie wtedy, gdy temperatura spada poniżej zera. Co gorsza, większość z nas nie ma świadomości, że o akumulator też trzeba dbać i że jego rola nie kończy się wraz z odpaleniem samochodu i zgaśnięciem kontrolki zaraz po włączeniu silnika.

Co w takim razie zrobić?

Nie ma sensu bawić się w Zosię samosię. Warto skorzystać z akcji organizowanej przez Centra Exide. Wejdźcie na ich stronę (link podam niżej) i sprawdźcie, gdzie znajduje się najbliższe Centrum Mocy. Możecie tam bezpłatnie przebadać swój akumulator na profesjonalnym sprzęcie. Macie też gwarancję, że ten profesjonalny sprzęt będzie obsługiwać gość, który bez wątpienia się na tym zna. Słowem – fachowiec.

Badanie nie trwa długo, zwykle parę minut. Po jego zakończeniu nasz akumulator zostanie opatrzony naklejką z informacją, czy ma się dobrze, czy raczej zmierza w linii prostej do mogiły. Oczywiście, nikomu nie życzę tego drugiego, ale warto wspomnieć, że w Centrum Mocy można taki akumulator wymienić, do tego z fajnym rabatem. Zniżkę zresztą dostaniemy, nawet jeśli nie będziemy chcieli z niej skorzystać (na zrealizowanie mamy cały rok).

Na wszystkie osoby, które skorzystają z akcji w Centrum Mocy, czeka jeszcze jedna fajna niespodzianka. Po badaniu akumulatora koniecznie zachowaj potwierdzenie. Dzięki niemu będziesz mógł zamówić sobie elegancką koszulkę. Więcej dowiesz się oczywiście na stronie akcji. Mały gest, a cieszy :)

Diagnostyka akumulatora jest równie ważna jak wymiana oleju czy opon przed zimą, a zajmuje znacznie mniej czasu niż wspomniane czynności. Pamiętaj zatem: zbadaj swój akumulator jak najszybciej, aby mieć pewność, że zima nie zaskoczy Cię jak drogowców.

Najbliższe Centrum Mocy znajdziesz tutaj: akumulator.pl/centramocy

Sponsorem akcji jest:

Szczegóły akcji na: akumulator.pl

{module_contentholder, name="lis16_U247068_BP_infinity"}