Pomysł na rodzinny biznes? Małżeństwo z Radomia kradło katalizatory

Chytra, 35 letnia kobieta z Radomia i chytry, 37 letni mężczyzna, zostali zatrzymani na terenie jednego z salonów samochodowych. Grozi im do 5 lat więzienia.

W ostatnim czasie policjanci otrzymywali zgłoszenia dotyczące kradzieży katalizatorów z zaparkowanych samochodów na terenie miasta. Radomscy kryminalni prowadzili działania w tych sprawach.

Jak podkreśla policja w oficjalnym komunikacie, ich profesjonalna praca i zaangażowanie doprowadziły do zatrzymania w niedzielę wieczorem małżeństwa odpowiedzialnego za kradzieże katalizatorów w mieście.


Para została zatrzymana przez kryminalnych na gorącym uczynku kradzieży 3 katalizatorów z nowych pojazdów zaparkowanych na terenie jednego z salonów samochodowych w Radomiu.

Mężczyzna miał przy sobie narzędzia do wycinania katalizatorów z aut. Zatrzymani to 35-letnia kobieta i 37-letni mężczyzna. Oboje trafili do policyjnej celi. Jak ustalili policjanci, „małżeński biznes” trwał od połowy stycznia i w tym czasie ukradli katalizatory z 16 aut.

Zatrzymanym przedstawiono zarzuty kradzieży, a za przestępstwo to grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Zastosowano wobec nich policyjne dozory.