Nowy Volkswagen GTI 2020 w retro wydaniu? Czemu nie!

Niezawodni graficy z rosyjskiego portalu Kolesa po raz kolejny postanowili odtworzyć retro-kształty na nadwoziu Volkswagena Golfa, tym razem – w sportowej wersji GTi. Efekt jest co najmniej intrygujący!

Rosyjski portal Kolesa w motoryzacyjnym półświatku od dawna słynie z bardzo dobrej jakości wizualizacji komputerowych, na których przedstawiane są nie tylko wyobrażenia na temat przyszłych rynkowych nowości, ale i wizje samochodów, które nigdy nie powstaną – choć przy odrobinie szaleństwa, mogłyby.

Tym razem ponownie wzięto na warsztat Volkswagena Golfa, wyobrażając sobie sportową odmianę GTI, która lada chwila trafi do salonów, w zgoła innej formie. Zamiast nowoczesnych kształtów, niemiecki hot hatch zyskał formę awangardowego samochodu w stylu retro.


Oprócz charakterystycznych, podwójnych reflektorów nawiązujących do protoplasty z 1974 roku, samochód zyskał bardziej kanciaste kształty i intensywniej zarysowane przetłoczenia. Tył z kolei został bardziej ścięty, zyskując prostokątne lampy. Ocenę efektu zostawiamy Wam!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.