Tesla Cybertruck w ruchu wygląda jeszcze bardziej kosmicznie niż na zdjęciach

Czas mija, a świat zaczyna coraz bardziej oswajać się z wyglądem kosmicznej Tesli Cybertruck. Istotny wpływ mają na to z pewnością materiały pokazujące elektrycznego pickupa w ruchu ulicznym. A może przeciwnie – w tej scenerii auto wygląda jeszcze bardziej ekscentrycznie?

Przedstawiona w drugiej połowie listopada Tesla Cybertruck to niewątpliwie jedna z najważniejszych i najbardziej przełomowych premier ostatnich lat. I nie chodzi tu tylko o sam ekscentryczny i łamiący jakiekolwiek kanony i schematy wygląd elektrycznego pickupa.

Chodzi też o efekt, jaki wywołała premiera napędzanej prądem półciężarówki. W ciągu kilku dni od premiery posypało się ponad 200 tysięcy zamówień, a o Cybertrucku napisały media, które na codzień motoryzacyjną rutynę mają w głębokim poważaniu. Tesla co w końcu fenomen o szerszym kontekście – popkulturowym.


Spójrzmy jednak na jej najnowszy produkt z perspektywy motoryzacyjnej. W końcu od czasu premiery sieć obiegły zdjęcia pozwalające ocenić wygląd elektrycznego pickupa w innej scenerii, niż tylko w ciemnej sali z dnia premiery.

Cybertrucka przyłapano kilkukrotnie w ruchu ulicznym. Rzućcie okiem i sami oceńcie, czy elektryczny pickup Tesli jest dla szarej codzienności raczej ubarwieniem, czy też przeciwnie – jeszcze bardziej przygnębia.

zdjęcie: Inside EVs

Twój adres email nie zostanie opublikowany.