Radom kolejnym polskim miastem, gdzie postawiono Superchargery Tesli

Tesla kontynuuje rozbudowę infrastruktury dla coraz liczniejszych użytkowników jej samochodów w Polsce. Radom został wybrany na kolejne miasto, w którym stanęły szybkie ładowarki Supercharger. Czekają one już tylko na odfoliowanie i uruchomienie.

Superchargery to szybkie ładowarki Tesli, które pozwalają na sprawniejsze, niż w przypadku innych urządzeń, uzupełnienie energii w akumulatorach przed np. dalszą podróżą. Rozsiane po całym świecie, coraz liczniej pojawiają się także w Polsce.

Dotychczas użytkownicy elektrycznych samochodów Tesli mogą korzystać z szybkich ładowarek m.in. w Kostomłotach pod Wrocławiem, a także w Poznaniu, Katowicach i Ciechocinku. Wszystko wskazuje na to, że teraz Superchargery staną także pod sklepem E.Leclerc w Radomiu.


Udokumentował to jeden z mieszkańców miasta na facebookowym profilu Spotted: Radom, gdzie opublikowano zdjęcie zafoliowanych jeszcze urządzeń. Ich uruchomienie będzie mieć prawdopodobnie miejsce już niebawem, a to nie koniec.

Wkrótce sieć Superchargerów ma objąć kolejne lokalizacje takie jak Stryków, Sieradz, Rzeszów czy Ostrów Mazowiecką. Na swoją kolej muszą jeszcze czekać mieszkańcy Pomorza, Podlasia, Warmii i Mazur czy Pomorza Zachodniego.

Już niedługo w Radomiu ładowarki Tesli. Na elelcerku 😁

Gepostet von Spotted : RADOM am Dienstag, 3. Dezember 2019