“Takie super auto idiota sprzedaje”, czyli oburzenie rodziny na wieść, że ich krewny sprzedaje Opla

Kto kiedykolwiek sprzedawał auto w sieci, ten wie, jak trudne to zadanie. Wiele czynników ma znaczenie, a to i tak nie gwarantuje odpowiednio wielu odbiorców. Pewien mieszkaniec Kamiennej Góry postanowił podejść do tego kreatywnie. Stworzył profesjonalny reportaż o sprzedaży swojej Astry!

Natrafiając na nagranie, jakie znalazło się na Facebooku bez znajomości kontekstu, można odnieść wrażenie, że to kolejny odcinek jednego z wielu programów interwencyjnych. Ujęcia z drona, ujęcia na ulicę pospolitego, powiatowego miasta, a później oburzona bohaterka wypowiada kwestię do kamery.

Szybko jednak można się zorientować, że coś tu nie tak. Który program zrobiłby reportaż o tym, że ktoś chce wystawić na sprzedaż najzwyklejszą w świecie Astrę G? I kto z takim zaangażowaniem mieszałby z błotem krewnego, bo “takie super auto chce sprzedać”?


Nikt, bo to nie materiał telewizyjny, a kreatywny spot satyryczny. Stworzył go pewien mieszkaniec Kamiennej Góry na Dolnym Śląsku, który wykazując się niespotykaną kreatywnością i poczuciem humoru, postanowił wypromować na cały kraj swoje ogłoszenie ze sprzedażą.

Warty kilka tysięcy złotych Opel Astra, jak widać, był tego wart. Zachęcamy do poświęcenia kilku minut i obejrzenia tego intrygującego materiału.

Jak coś, to Opel serio na sprzedaż.https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-zarejestrowany-w-kraju-ID6CAmR6.html#e9ba1a681d

Gepostet von Michał Barszczewski am Donnerstag, 7. November 2019