Amerykanin wystawił na sprzedaż spalone pozostałości po Ferrari 458 Italia

W ostatnich latach media motoryzacyjne regularnie obiegały doniesienia o pożarach drogiego supersamochodu Ferrari – modelu 458 Italia. Okazuje się, że to, co się działo ze spalonymi wrakami po wszystkim, nie jest wcale takie oczywiste. Jeden z nich postanowiono sprzedać.

Choć brzmi to niewiarygodnie, to ktoś postanowił wystawić na sprzedaż na amerykańskim portalu ogłoszeniowym Copart doszczętnie spalone Ferrari 458 Italia. Zapewne gdyby nie opis ogłoszenia, mało kto domyśliłby się, po jakim modelu widoczne są na zdjęciach pozostałości.


Sprzedawca podszedł do sprawy na tyle poważnie, że wskazał dane na temat pojemności i mocy silnika, a także roku produkcji i nadwozia. Przed pożarem, który doszczętnie zniszczył włoskie superauto, widoczne na zdjęciach zgliszcza były odmianą Spider z 2014 roku.

Czy na takie osobliwe znalezisko znajdzie się chętny? Czas pokaże, jednak ewidentnie nie pomaga cena, która dotyczy zapewne samochodu w stanie sprzed pożaru – w ogłoszeniu wpisano bowiem 275 tysięcy dolarów.

Twój adres email nie zostanie opublikowany.