Kierowca Peugeota zaparkował pod wiatą na wózki, obsługa sklepu się zemściła

Problem z kierowcami, którzy pozostawiają swoje samochody w niedozwolonych miejscach przy sklepach jest powszechny, jak świat długi i szeroki. Pracownicy pewnego argentyńskiego supermarketu postanowili dać nauczkę kierowcy, który zaparkował zuchwale pod wiatą na wózki.

Choć brak miejsca do parkowania w pobliżu galerii handlowej lub sklepu może być frustrujący, to nie jest to jednak żadne uzasadnienie dla pozostawiania samochodu w niedozwolonych miejscach. Pół biedy, gdy jest to powierzchnia wyłączona.

Gorzej, gdy utrudnia się pracę miejsca, do którego być może przyjechało się na zakupy. Taką nieodpowiedzialnością wykazał się kierowca Peugeota 308 w jednym z argentyńskich miast. Pozostawił on swój samochód pod wiatą na wózki sklepowe.


Taki wyjątkowo zuchwały akt egoizmu musiał bardzo wzburzyć pracowników tamtejszego sklepu, którzy postanowili zaparkować wózki tak, jakby tam nic niepożądanego nie stało. Samochód został przez nie otoczony, bez możliwości wyjazdu.

Zdjęcia tego zajścia obiegły błyskawicznie argentyński, a potem światowy internet. Niestety, nie wiadomo jak i kiedy kierowca Peugeota dotarł do swojego samochodu i jaka była jego reakcja, gdy zastał to, co widać na fotografiach udostępnionych na Facebooku.

La verdad que hay que ser muy pelotudo para estacionar auto en el sector "changos" (Coto Temperley). No podés ser tan…

Gepostet von Arnold Angelini am Montag, 9. September 2019

Twój adres email nie zostanie opublikowany.