Właścicielka Tesli wszczepiła sobie chip, by otwierać samochód ręką

Pewna Amerykanka stwierdziła, że rozwiązania ułatwiające dostęp do samochodu, jakie oferują dziś producenci, nie są wystarczające. W rezultacie, postanowiła wszczepić sobie do ręki implant, który pozwoli jej na wejście do jej Tesli po jednym przyłożeniu ręki.

Na ekscentryczny pomysł wpadła niedawno pewna właścicielka Tesli Model 3, która upodobała sobie… wszczepianie elektroniki ułatwiającej na dostęp do codziennie używanych dóbr. Dotychczas, za pomocą czipa RFID w ręce ułatwiła sobie dostęp do domowych drzwi.


Teraz przyszedł czas na usprawnienie otwierania drzwi do elektrycznego samochodu, wspomnianej Tesli. Amerykanka zaaplikowała sobie do przedramienia implant zapewniający dostęp do samochodu. Teraz, wystarczy, że przyłoży rękę do słupka, po czym zamki się odblokują.

Kobieta, notabene zajmująca się na codzień programowaniem, pierwotnie chciała zsynchronizować dotychczasowy czip do otwierania domu z możliwością otwierania Tesli. Niestety, nie było to możliwe, więc zdecydowała się na dodatkowy implant.

Kobieta jest zadowolona z efektu – rozwiązanie opracowane przez nią działa zgodnie z założeniami.

Twój adres email nie zostanie opublikowany.