18-latek wyrzucił BMW do jeziora, bo chciał na urodziny dostać Jaguara

Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda – popularne w Polsce przysłowie najwidoczniej nie jest znane w Indiach, gdzie kilka dni temu doszło do kuriozalnej sytuacji. 18-latek, który otrzymał w urodzinowym prezencie BMW, wyrzucił je do wody, bo liczył na auto innej marki.

Przyjęło się, że z okazji wejścia w dorosłość obsypuje się ludzi prezentami. O mniejszej i większej wartości, mniejszych i większych gabarytach i wreszcie – mniej lub bardziej udanych. Wydawać się mogło, że pachnące BMW zalicza się raczej do tych raczej udanych upominków.

Okazuje się jednak, że pewien 18-letni mieszkaniec Indii z okazji osiągnięcia pełnoletniości oczekiwał zupełnie innego upominku. Tak, dalej liczył na samochód, ale nie marne BMW, lecz porządnego Jaguara.


Zbulwersowany tą zniewagą młodzieniec postanowił pokazać niewdzięcznym rodzicom co myśli to takich zagrywkach i postanowił pozbyć się nieudanego upominku. Śnieżnobiałe, zarejestrowane i gotowe do jazdy BMW serii 3 znalazło się prędko w… pobliskim jeziorze.

Według relacji mediów, młodego Hindusa próbowali powstrzymać lokalni mieszkańcy. W końcu nieudanym prezentem mogły należycie zaopiekować się inni. Niestety, wybredny nastolatek stwierdził, że nie będzie słuchał się jęku biedoty i zrobi tak, jak uważa. Bo kto mu zabroni?