Policjanci odzyskali klasyczne Maserati Coupe warte 250 tysięcy złotych

Metody działania złodziei samochodów są niekiedy tak skuteczne, że ofiary muszą pogodzić się prędko z bezpowrotną utratą swoich czterech kółek. Czasami lepsze ponoć to, niż odnalezienie auta w częściach, z uszkodzonym poszyciem nadwozia i wypatroszoną elektroniką. Cuda jednak zdarzają się nawet w motoryzacji. Na Kujawach odnaleziono całe i zdrowe Maserati.

Holenderski właściciel pięknego, czarnego Maserati Coupe z pewnością pogodził się już z utratą swojego wyjątkowego samochodu. Skradziono mu je bowiem spod domu w 2017 roku. Przez ostatnie dwa lata włoskie granturismo przepadło jak kamień w wodę. Do czasu.


Na początku marca tego roku auto niespodziewanie odnalazło się w… Polsce. Dzięki działaniom funkcjonariuszy policji z powiatu tucholskiego na Kujawach, samochód udało się namierzyć i przejąć z jednego z garaży w gminie Cekcyn.

Warte ok. 250 tysięcy złotych Maserati zabezpieczyła już lokalna prokuratura na potrzeby czynności wyjaśniających. Śledczy ustalają m.in. okoliczności kradzieży, a także tożsamość zamieszanych w przestępstwo osób.

źródło: Policja

Twój adres email nie zostanie opublikowany.