Okazja! Prawie nowe, rozbite Lamborghini Urus za 117 tys. dolarów

Amerykański serwis ogłoszeniowy Copart znów zaskakuje nietuzinkową aukcją. Po rozbitym Rolls Royce przyszła kolej na pokiereszowane Lamborghini Urus. Prawie nowe, “prawie” sprawne auto można kupić już za 117 tys. dolarów.

Pech prześladuje w najmniej spodziewanych momentach, np. krótko po zakupie nowego samochodu. Przekonał się o tym pewien amerykański właściciel pachnącego nowością Lamborghini Urus.


Włoski SUV uczestniczył w wypadku po zaledwie 1210 przejechanych kilometrach. W jego wyniku, całkowitemu zniszczeniu uległ cały przedni pas, a także błotniki i lewe koło.

Właściciel uznał, że naprawa uszkodzonego Urusa nie jest warta uwagi, przez co wybrakowany samochód trafił na sprzedaż. Aukcja w popularnym serwisie ogłoszeniowym Copart obiegła sieć.

Prawie nowe, lecz dalekie od pełnej sprawności Lamborghini, wystawiono za cenę 117 tys. dolarów. Przy obecnym kursie, to prawie 443 350 złotych.

Dla porównania, nowy model wart jest w USA 200 tys. dolarów, czyli prawie 758 tys. złotych. Podziwiamy za odwagę tego, kto zdecyduje się na zakup przedstawionego modelu.