Audi A8 rozbiło się o drzewo. Nie żyje 19-letni kierowca i 17-letni pasażer

W czwartkowy poranek doszło do tragicznego zdarzenia. W miejscowości Radzyń Podlaski wypadkowi uległo Audi A8. Zginęły dwie młode osoby – dwóch nastolatków. Przeżył jedynie 34-latek, który trafił do szpitala.

Tragedia miała miejsce w godzinach porannych 28 czerwca na drodze dojazdowej do krajowej trasy numer 19 w okolicach Radzynia Podlaskiego w woj. lubelskim. Kierujący czarnym Audi A8 19-latek prawdopodobnie za szybko wjechał w łuk drogi i wypadł z toru jazdy uderzając w przydrożne drzewo.

W wyniku wypadku zginęło 2 z 3 pasażerów limuzyny. Śmierć poniósł zarówno 19-letni kierowca samochodu, jak i 17-letni pasażer. Podróżujący na tylnej kanapie 34-latek przeżył i z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.


źródło: policja

Policjanci, wraz z lokalną prokuraturą, prowadzą dochodzenie mające pomóc ustalić okoliczności zdarzenia. Według wstępnych relacji, w momencie zderzenia padał deszcz, a nawierzchnia była śliska. Na razie jednak nie wiadomo jednak, czy głównie warunki atmosferyczne, czy też jednak prędkość przyczyniły się do czwartkowej tragedii.

źródło: tvn24.pl