Skorzystasz z automatycznej myjni bez wysiadania

Stacje paliwowe Benzina, to sieć należąca do czeskiego Unipetrolu z grupy kapitałowej PKN Orlen. W 57 punktach wprowadzono darmową aplikację, która pozwoli umyć samochód bez opuszczania auta, dosłownie. Nie trzeba udawać się do kasy, kupować biletu, wysiadać, wpisywać kodu. Korzystałbym!

Mobilna aplikacja Digi Car Wash jest dostępna za darmo i została opracowana dla systemów iOS i Android. Korzystając z oprogramowania kierowca może zdalnie wybrać program, opłacić usługę online i wjechać do myjni (system rozpozna jesgo tablicę rejestracyjne).

Kierowca wybiera w aplikacji najbliższą myjnię, program, płaci online w ciągu kilku sekund i może wjechać do myjni od razu, bez konieczności wysiadania z samochodu lub otwierania okna – mówi Agnieszka Bobrukiewicz, szefowa marketingu segmentu detalicznego w Unipetrolu.


Nie wiadomo kiedy podobne rozwiązania znajdą zastosowanie u nas, ale należy przyznać, że znacznie ułatwia to korzystanie z automatycznych myjni samochodowych. kierowca widzi na wyświetlaczu, ile czasu pozostało do zakończenia mycia. Przed wyborem myjni klienci mogą również zorientować, która placówka ma akurat wolne urządzenie. Aplikacja Digi Car Wash, została stworzona przez fińską spółkę Superoperator.