Polacy wieźli 25 metrową choinkę, Rosjanie 27., a Ukraińcy prawie 29.

Magia Świąt i moda na wożenie potężnych drzewek bożonarodzeniowych trwa. Ukraińcy postanowili zawstydzić świat i na zestaw załadowali 29-metrowe drzewo. Z tak profesjonalnie zabezpieczonym ładunkiem pognali 600 km do Kijowa. To jest kozacka fantazja! [WIDEO]

Na poniższym filmie widać transport ogromnej choinki u naszych wschodnich sąsiadów. Ciągnik siodłowy ukraińskiej marki Kraz (auto produkowane do dzisiaj) przetransportował “drzewko” do Kijowa. Trasa liczyła ponad 600 km. Na zdjęciach jak i na filmie widać sposób zabezpieczenia ładunku.

 


Na zdjęciach jak i na filmie widać sposób zabezpieczenia ładunku. Można go porównać z choinką transportowaną przez Polaków do Rzymu. Da się zauważyć lekką różnicę.

 

Drzewo było szerokie na kilka metrów, momentami wystawało na dwa pasy ruchu. Choinka nie była też w żaden sposób zabezpieczona siatką. Nagranie pokazuje również, że tylne światła są całkowicie zasłonięte przez gałęzie.

 

Ciągnik siodłowy ukraińskiej marki Kraz (auto produkowane do dzisiaj) przetransportował “drzewko” do Kijowa. Trasa liczyła ponad 600 km.