ARTYKUŁ SPONSOROWANY

ŹRÓDŁO: KODYRABATOWE.PL

4 WRZ 21:40

{module_contentholder, name="wrz15_U94682_BP_infinity"}
{module_contentholder, name="wrz15_U94683_BP_infinity"}

Takie rzeczy tylko z kodyrabatowe.pl! Dzięki współpracy portalu kodyrabatowe.pl i aplikacji UBER będzie można przejechać się po mieście za darmo. Do wygrania jest 200 kodów, każdy z nich uprawnia do 4 przejazdów o łącznej wartości 100 zł! W konkursie wygrywają wszyscy, dlatego osoby, którym nie uda się zdobyć głównej nagrody otrzymają kody rabatowe o wartości 40 zł na pierwszy przejazd dla nowych użytkowników aplikacji!

Akcja ruszyła w w czwartek 3 września i potrwa 7 dni. Każdy, kto odpowie na jedno, proste pytanie ma szansę wygrać kod na 4 przejazdy o łącznej wartości 100 zł! Dodatkowo, wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają także dodatkowy kod o wartości 40 złotych na pierwszy przejazd – co istotne, obecni użytkownicy aplikacji Uber będą mogli przekazać gwarantowany kod swoim znajomym!

To już kolejna odsłona akcji organizowanych przez kodyrabatowe.pl. We wcześniejszych edycjach w wielu różnych krajach konkursowicze mogli zdobyć książki, kultowe gry, czytniki Kindle oraz e-booki. Każda z nich cieszyła się ogromną popularnością.

Patronami akcji Wygraj darmowe przejazdy Uberem z kodyrabatowe.pl są portale Fly4Free, Mleczne Podróże, Komórkomania oraz Autokult.

Portal kodyrabatowe.pl zapewnia użytkownikom najszybszy sposób na znalezienie najatrakcyjniejszych kodów promocyjnych i ofert z większości sklepów internetowych na rynku.

Ponadto, aby ułatwić korzystanie ze zniżek, serwis oferuje aplikację mobilną Kupony – KodyRabatowe.pl udostępniającą aktualne promocje w sklepach i restauracjach w całym kraju za pomocą kodów i kuponów rabatowych.

Teraz, dzięki aplikacji można korzystać z rabatów w dowolnym miejscu, całkowicie za darmo i bez reklam!

Uber - aplikacja, która w łatwy sposób łączy klientów z kierowcami i sprawia, że poruszanie się po wielu miastach staje się prostsze. Od momentu powstania firmy w 2009 r. i wprowadzenia jej usług na rynek w ponad 70 miastach Uber zwiększa swój globalny zasięg w dynamicznym tempie. W Polsce Uber działa w Warszawie, Krakowie oraz Trójmieście.

ZOBACZ TAKŻE