18 LIS 19:15

{module_contentholder, name="lis16_U248826_BP_infinity"}
{module_contentholder, name="lis16_U248827_BP_infinity"}
{module_contentholder, name="lis16_U248828_BP_infinity"}
{module_contentholder, name="lis16_U248829_BP_infinity"}

Sprawdź swój akumulator przed zimą, zgarnij rabat i koszulkę!

Zarówno za oknem jak i na termometrach wyraźnie widać, że ciepłe dni dobiegły końca. Coraz częstsze przymrozki to znak, że warto udać się do jednego z Centrów Mocy i sprawdzić swój akumulator, by uniknąć rano niemiłej niespodzianki...

Czym są Centra Mocy? To miejsca, w których kupisz akumulator i wykonasz jego profesjonalną diagnostykę. Teraz odbierzesz tam także koszulkę z zabawnym hasłem, którą przygotowaliśmy dla każdego uczestnika akcji. Aktualna lista sklepów zostanie opublikowana na stronie akumulator.pl. Biorąc udział w akcji możesz wybrać jeden z kilkuset punktów zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Bezpłatne badanie przed nadejściem zimy

Niskie zimowe temperatury nie sprzyjają akumulatorom, a pierwsze mrozy unieruchamiają co roku wiele pojazdów. Stąd pomysł na Centra Mocy. To już trzecia edycja akcji, która pomaga kierowcom w utrzymaniu dobrej kondycji źródła zasilania ich pojazdów, jeszcze przed prawdziwymi mrozami — mówi Mariola Michalczyk, marketing manager Exide Technologies S.A.

Po zakończonym badaniu otrzymasz wypełnioną przez sprzedawcę lub mechanika naklejkę diagnostyczną, która potwierdza badanie. Do wyników dołączony zostanie kupon rabatowy na zakup nowego akumulatora marki Exide lub Centra. Wysokość każdego rabatu możesz ustalić indywidualnie. W tym roku pojawiła się jeszcze dodatkowa atrakcja:

Każdy kierowca, który sprawdzi swój akumulator będzie mógł zamówić specjalną koszulkę, w odpowiednim rozmiarze oraz z wybranym przez siebie hasłem. To nagroda gwarantowana i podziękowanie za udział w akcji Centra Mocy — mówi Mariola Michalczyk z Exide.

Jak dostać koszulkę?

Aby zgarnąć koszulkę z hasłem wystarczy, że zarejestrujesz się na portalu akumulator.pl. Nasze koszulki będzie można odebrać po zakończonej akcji w Centrum Mocy, w którym odbyło się badanie Twojego akumulatora.

Centra Mocy jest cyklicznie organizowaną akcją, której głównym celem jest budowanie świadomości w zakresie obsługi akumulatorów, zapobieganie zimowym awariom akumulatorów i bezpieczeństwo ich użytkowników.

Exide Technologies – producent akumulatorów oraz urządzeń do ich obsługi (prostowniki, testery) dla transportu i przemysłu, w tym akumulatorów do pojazdów: osobowych, dostawczych i ciężarowych, rolniczych, morskich, wojskowych, sportowych oraz do innych zastosowań.

{module_contentholder, name="lis16_U247068_BP_infinity"}